


3pc NEW TRUE TEMPER DYNAMIC GOLD VSS PRO 95 R300 REGULAR FLEX WEDGE SHAFTS .355
| Shaft Length: | 3 @ 35" |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 95g |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407132 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shaft Length: | 3 @ 35" |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 95g |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407132 |





















