


(3) NEW UST MAMIYA RECOIL 670 F3 REGULAR FLEX GRAPHITE WEDGE SHAFTS .355 TIP
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Recoil |
| Number of Items in Set: | 3 Shafts |
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 417571 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Recoil |
| Number of Items in Set: | 3 Shafts |
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 417571 |





















