


NEW! ACCRA FX 3.0 260 M3 Regular Flex Driver Shaft .335" Tip #446357
| Brand: | Accra |
| Model: | FX 3.0 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446357 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | FX 3.0 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446357 |





















