



3pc NEW KBS TOUR 105 STIFF FLEX STEEL WEDGE SHAFTS .355 #398223
| Shaft Length: | 3 @ 37.5" |
| Flex: | Stiff |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 398223 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shaft Length: | 3 @ 37.5" |
| Flex: | Stiff |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 398223 |





















