


New 2pc Accra 95i M5 X-Flex Custom Iron Shaft .370" #500229
| Shaft Brand: | Accra |
| Iron Shaft Model: | Other |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Weight: | 95g |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Description: | 2pc, .370" Parallel tip |
| Kickpoint: | Mid-High |
| Launch: | Low-Mid |
| Spin: | Low-Mid |
| Tip Diameter: | .370" |
| Length: | 41" |
| Grip: | None |
| Number of Items in Set: | 2 |
| SKU: | 500229 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shaft Brand: | Accra |
| Iron Shaft Model: | Other |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Weight: | 95g |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Description: | 2pc, .370" Parallel tip |
| Kickpoint: | Mid-High |
| Launch: | Low-Mid |
| Spin: | Low-Mid |
| Tip Diameter: | .370" |
| Length: | 41" |
| Grip: | None |
| Number of Items in Set: | 2 |
| SKU: | 500229 |





















