


NEW ALDILA ROGUE SILVER 110 MSI GEN-2 60 STIFF FLEX DRIVER SHAFT #448775
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 63g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448775 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 63g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448775 |





















