


7pc NEW MITSUBISHI CHEMICAL OTi 75 STIFF FLEX GRAPHITE IRON SHAFTS .370 TIP
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | OTi |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 419349 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | OTi |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 419349 |





















