



NEW MITSUBISHI FUBUKI V SERIES 40 LITE FLEX (SENIOR) DRIVER SHAFT 46" #407450
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 7.4* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407450 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 7.4* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407450 |





















