


New 2023 Mitsubishi DIAMANA THUMP F65 X-Flex Fairway Wood Shaft #425490
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana Thump |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 79g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425490 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana Thump |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 79g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425490 |





















