


NEW MITSUBISHI FUBUKI V SERIES 60 STIFF FLEX DRIVER SHAFT .335 46" #425492
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425492 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425492 |





















