


NEW MITSUBISHI FUBUKI V SERIES 40 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT .335 46" #435905
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 48g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 7.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 435905 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 48g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 7.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 435905 |





















