


NEW MITSUBISHI FUBUKI V SERIES 40 STIFF FLEX DRIVER SHAFT .335 46" #435904
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 6.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 435904 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 6.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 435904 |





















