


NEW MITSUBISHI TENSEI CK PRO BLUE HY 80 X-FLEX HYBRID SHAFT .370 #344575
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9* |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 344575 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 86g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9* |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 344575 |





















