


NEW MITSUBISHI TENSEI AV RAW BLUE 65 X FLEX HYBRID SHAFT .370 42" #424375
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 424375 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 424375 |





















