


NEW FUJIKURA AIR SPEEDER 45 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT #358438
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 358438 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 45g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 358438 |





















