


NEW FUJIKURA PRO 2.0 6 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT 46" #407453
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 66.5g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407453 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 66.5g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407453 |





















