



NEW! Fujikura SPEEDER 661 Evolution V X-Flex Driver Shaft .335" Tip #364748
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364748 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 68g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364748 |





















