




NEW! Fujikura SPEEDER 474 Evolution VI Regular Flex Driver Shaft .335" Tip #364995
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364995 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364995 |





















