


NEW FUJIKURA PRO 2.0 6 R2 SENIOR FLEX HYBRID SHAFT 42" .370 TIP #407403
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 66g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7* |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407403 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 66g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7* |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407403 |





















