


NEW FUJIKURA VENTUS RED 5 A SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #362659
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 53g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 362659 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 53g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 4.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 362659 |





















