


NEW! Fujikura SPEEDER 474 Evolution VI Stiff Flex Driver Shaft .335" Tip #364996
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364996 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364996 |





















