



NEW! Fujikura SPEEDER 757 Evolution V Stiff Flex Driver Shaft .335" Tip #364742
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364742 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 364742 |





















