



New! Graphite Design Tour AD CQ 7 TX-Flex Driver Shaft .335" Tip #369706
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD CQ |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 369706 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD CQ |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 369706 |





















