


New! Graphite Design Tour AD GC 7 TX-Flex Driver / Wood Shaft #464104
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD GC |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 464104 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD GC |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 464104 |





















