


NEW GRAPHITE DESIGN TOUR AD TP 6 STIFF FLEX DRIVER SHAFT #445648
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD TP |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445648 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD TP |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.2° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445648 |





















