


NEW GRAPHITE DESIGN TOUR AD IZ 7 STIFF FLEX FAIRWAY WOOD SHAFT -COBRA TIP 434985
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD IZ |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 434985 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD IZ |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 72g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 434985 |





















