


NEW GRAPHITE DESIGN TOUR AD GC 5 TX-FLEX DRIVER SHAFT #450898
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD GC |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 56.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.4* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450898 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD GC |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 56.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.4* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450898 |





















