



New! Graphite Design Tour AD UB 8 TX-Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip #464118
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD UB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 83g - 86g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.5° - 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 464118 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD UB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 83g - 86g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.5° - 2.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 464118 |





















