


NEW GRAPHITE DESIGN TOUR AD TP 8 X-FLEX DRIVER / WOOD SHAFT #445649
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD TP |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 87g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445649 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD TP |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 87g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 445649 |





















