


New! Graphite Design Tour AD IZ 7 TX-Flex Driver Shaft .335" #464130
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD IZ |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 464130 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD IZ |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | High |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 464130 |





















