


2pc NEW TRUE TEMPER AMT TOUR WHITE ONYX R300 REGULAR FLEX WEDGE SHAFTS #463329
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 37" (Wedge) |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 127g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 463329 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 37" (Wedge) |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 127g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 463329 |























