


3PC NEW DYNAMIC GOLD TOUR ISSUE "BLUE LABEL" S200 STIFF FLEX WEDGE SHAFTS .355
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold Tour Issue |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476789 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold Tour Issue |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476789 |























