


7pc NEW DYNAMIC GOLD MID 115 R300 REGULAR FLEX STEEL IRON SHAFTS .370 #459012
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold Mid |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 40.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 459012 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold Mid |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 40.5" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 459012 |























