


7pc NEW MITSUBISHI CHEMICAL OTi 95 REGULAR FLEX GRAPHITE IRON SHAFTS .370 446620
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | OTi |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446620 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | OTi |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 @ 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446620 |























