


New Accra 75i Regular Flex Custom 41" Iron Shaft .370" Tip #500231
| Brand: | Accra |
| Model: | Other |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Weight: | 75G |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Tip Diameter: | .370" |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Regular |
| SKU: | 500231 |
Original: $20.79
-65%$20.79
$7.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | Other |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 41" |
| Shaft Weight: | 75G |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Tip Diameter: | .370" |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Regular |
| SKU: | 500231 |























