

Attomax Pro Atom Blue 5 Regular Flex Driver Shaft w/ Titleist Tip #503199
| Brand: | Attomax |
| Model: | Attomax |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip look great. |
| Flex: | Regular |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Weight: | 50g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Installed Length: | 45.5 |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | None |
| Grip Size: | None |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503199 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Attomax |
| Model: | Attomax |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip look great. |
| Flex: | Regular |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Weight: | 50g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Installed Length: | 45.5 |
| Torque: | 4.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | None |
| Grip Size: | None |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503199 |























