


3pc Dynamic Gold XP 115 Stiff Flex Wedge Shaft Set #500634
| Shaft Brand: | True Temper |
| Model: | XP |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 115g |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Length: | 36.5" |
| Shaft Description: | 3pc True Temper XP 115 Wedge shaft set, .355" Taper Tip, No shaft labels available. |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 36.5" |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500634 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shaft Brand: | True Temper |
| Model: | XP |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 115g |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Length: | 36.5" |
| Shaft Description: | 3pc True Temper XP 115 Wedge shaft set, .355" Taper Tip, No shaft labels available. |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 36.5" |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500634 |























