


Fujikura AIR SPEEDER 40 Ladies Flex Hybrid Shaft w/ TaylorMade Tip #466945
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Speeder |
| Adapter: | TaylorMade Hybrid |
| Shaft Length: | 34.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | TaylorMade Undersize |
| Shaft Weight: | 46.5g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Excellent condition with light cosmetic wear to the paint & graphics. The grip & adapter are in good shape. |
| SKU: | 466945 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Speeder |
| Adapter: | TaylorMade Hybrid |
| Shaft Length: | 34.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | TaylorMade Undersize |
| Shaft Weight: | 46.5g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Excellent condition with light cosmetic wear to the paint & graphics. The grip & adapter are in good shape. |
| SKU: | 466945 |























