


Fujikura AIR SPEEDER X Flex Hybrid Shaft w/ Callaway Elyte Tip #441533
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Air Speeder |
| Adapter: | Callaway Elyte Hybrid |
| Shaft Length: | 37.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC Align Std |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Mint condition with no wear to the paint & graphics. The grip & adapter are in great shape |
| SKU: | 441533 |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Air Speeder |
| Adapter: | Callaway Elyte Hybrid |
| Shaft Length: | 37.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC Align Std |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Mint condition with no wear to the paint & graphics. The grip & adapter are in great shape |
| SKU: | 441533 |























