


Fujikura AXIOM 75 R2 Senior Flex Graphite Shaft Set (7-PW,W,W,W) #450927
| Brand: | Fujikura |
| Model: | AXIOM |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 36"-33.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Great condition with light cosmetic wear to the paint & graphics. The tips are free of damage. 7-PW, W, W, W set make-up. |
| SKU: | 450927 |
Original: $479.99
-65%$479.99
$168.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | AXIOM |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 36"-33.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | Great condition with light cosmetic wear to the paint & graphics. The tips are free of damage. 7-PW, W, W, W set make-up. |
| SKU: | 450927 |























