


Fujikura PRO 61 XLR8 True Spec Regular 43.25" Driver Shaft-TaylorMade Tip 467123
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Pro XLR8 |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 43.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with a few small nicks & scuffs to the paint & graphics. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 467123 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Pro XLR8 |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 43.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with a few small nicks & scuffs to the paint & graphics. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 467123 |























