


Fujikura SPEEDER 661 Evolution V TX-Flex Driver Shaft w/ PXG Tip #452554
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Speeder Evolution V |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet BCT Cord Std |
| Shaft Weight: | 69.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition w/ light cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip look great. |
| SKU: | 452554 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Speeder Evolution V |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet BCT Cord Std |
| Shaft Weight: | 69.5g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition w/ light cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip look great. |
| SKU: | 452554 |























