


Fujikura SPEEDER 661 Evolution VI SR Flex Fairway Shaft w/ Tip #458241
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Speeder Evolution VI |
| Adapter: | Mizuno |
| Shaft Length: | 41.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | Golf Pride Std |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks. The adapter& grip are in good shape. |
| SKU: | 458241 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Speeder Evolution VI |
| Adapter: | Mizuno |
| Shaft Length: | 41.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | Golf Pride Std |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks. The adapter& grip are in good shape. |
| SKU: | 458241 |























