


New Graphite Design Tour AD F-65 Stiff Regular Fairway Shaft .335" Tip 500927
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD F |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New with a small amount of shop wear. |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Weight: | 68g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500927 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD F |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New with a small amount of shop wear. |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Weight: | 68g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500927 |























