


New Graphite Design Tour AD MT 5 Stiff Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip 500922
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD MT |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 56g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500922 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD MT |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 56g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 4.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500922 |























