


Graphite Design Tour AD Throttle Stiff Flex Driver Shaft w/ Callaway Tip
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Other |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 43.75" |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Installed Length: | 45 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 |
| Grip Size: | Jumbo |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503481 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Other |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 43.75" |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Installed Length: | 45 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 |
| Grip Size: | Jumbo |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503481 |























