


New Graphite Design Tour AD AD-85 Stiff Flex 37" 7-Iron Shaft .355" Taper Tip #500928
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD - AD Iron Shaft |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 85g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Stiff |
| SKU: | 500928 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD - AD Iron Shaft |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 85g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Stiff |
| SKU: | 500928 |























