


Graphite Design TSG Tour AD 65 Regular Fairway Shaft w/ TaylorMade Tip 500244
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Other |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | Great condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter shows some wear but works fine & the grip is in great shape. |
| Flex: | Regular |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Weight: | 65g |
| Installed Length: | 43 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap |
| Grip Size: | Midsize |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500244 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Other |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | Great condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter shows some wear but works fine & the grip is in great shape. |
| Flex: | Regular |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42.25" |
| Shaft Weight: | 65g |
| Installed Length: | 43 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap |
| Grip Size: | Midsize |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 500244 |























