


New! UST Mamiya LIN-Q Purple 6F3 Regular Flex Driver Shaft .335" Tip 500319
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Lin-Q Purple |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 65g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 3.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Regular |
| SKU: | 500319 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Lin-Q Purple |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 65g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 3.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Regular |
| SKU: | 500319 |























