


New Mitsubishi Vanquish 4 R2 Senior #5 Fairway Shaft w/ Cobra Tip #503865
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Vanquish |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Senior |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 41.75" |
| Shaft Weight: | 40g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | High |
| Installed Length: | 42.5 |
| Grip: | Lamkin |
| Grip Size: | Standard |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway Future Fit 33 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503865 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Vanquish |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Senior |
| Shaft Grouping: | Fairway Wood Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 41.75" |
| Shaft Weight: | 40g |
| Kickpoint: | Low |
| Launch: | High |
| Spin: | High |
| Installed Length: | 42.5 |
| Grip: | Lamkin |
| Grip Size: | Standard |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway Future Fit 33 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503865 |























